Fotokoutek na svatbu a finanční rozpočet na svatbu: lze to skloubit?

Finanční rozpočet na svatbu není bezedný

Při plánování svatby je sice tak snadné mít tzv. „velké oči“, pokud ale dojde na finance, musí se většina z nás držet spíše při zemi. Není se tak čemu divit, že je mnohdy rozpočet na svatbu napnutý jako luk těsně před vystřelením. Možná i vy máte přesně nalajnovaný rozpočet na váš výjimečný den a přemýšlíte, jestli je možné jej skloubit s oblíbenou zábavou – fotokoutkem na svatbu.

Svatba, na kterou se bude vzpomínat

Zařídit dokonalou svatbu se vším všudy není levná záležitost. Všechno něco stojí a zpravidla nic není zadarmo. Pokud si svou svatbu chcete užít, chcete si uchovat originální vzpomínky a přejete si, aby si i vaši hosté váš den D užili a odnesli si z něho jen ty nejkrásnější dojmy, pak je fotokoutek na svatbu ta správná volba.

Díky svatebnímu fotokoutku získáte úplně jiné fotografie a vzpomínky, nad kterými se budete ještě za několik let zasněně usmívat a vzpomínat.

fotokoutek na svatbu

Když peněz není nazbyt

Možná máte napnutý finanční rozpočet, ale svatební fotokoutek jej narušit nemusí. Můžete si totiž vybrat z několika cenových balíčků, které vám náš fotokoutek.fun nabízí – k dispozici jsou celkem tři varianty, mezi nimiž si jistě dokážete vybrat. Svatební fotokoutek si tak můžete přizpůsobit nejen svým představám, ale i finančním možnostem.

Investice do svatby litovat nebudete

Ačkoli se říká, že na svatbě se nemá šetřit (většina z nás ji totiž zažije jen jedenkrát za celý svůj život) vždy se najdou položky, které lze oželet. Fotokoutek na svatbu mezi ně ale rozhodně nepatří. Dokáže nadchnout malé i velké. Slibuje spoustu zábavy a dobré nálady, která se přenese na všechny vaše svatební hosty. Každý si může domů odnést originální, vtipné i úsměvné fotografie, ke kterým se bude rád vracet.

Svatební fotokoutek.fun je investice, které určitě litovat nebudete.

Jeden komentář k “Fotokoutek na svatbu a finanční rozpočet na svatbu: lze to skloubit?”

  1. rojak napsal:

    To je velice přesně napsáno. Na svatbě se nemá šetřit, ale žádný rozpočet není bezedný.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *