Zásnubní a snubní prsteny s brilianty jsou cenným šperkem

Málokterý drahý šperk má takovou vlastnost a schopnost vyjádření jako právě prsten.

Jedině jím se dá vyjádřit nejlépe cit, který je hluboko uchován v našem srdci. Je symbolem nekončící lásky, věrnosti a přátelství. V dnešní době se prsteny vyrábí z různého materiálu vhodné jak pro ženy, tak i pro muže. Nejtěžší výběr je přirozeně zásnubních a snubních prstýnků. Hrají poměrně důležitou roli v našem životě.

 Zásnubní prsteny

Takový prstýnek má skutečně významný symbol. Je totiž spjatý s nabídkou k sňatku. Přirozeně se jím vyjadřuje nejen věčná láska, ale také odhodlání, že muž chce po zbytek života strávit se svojí vyvolenou v dobrém i zlém, ochraňovat ji a být jí oporou. Ačkoliv očekává jedno jediné slůvko, kterým oslovená žena přijímá tento dar, ne vždy se ho musí dočkat. Pokud to něžné pohlaví nevnímá stejně, tak jednoduše zásnubní prstýnek odmítne se slovíčkem NE. Stává se to ovšem velmi ojediněle a tak zásnubní prsten bude zdobit prst nastávající nevěsty až k oltáři. Není ale výjimkou, že ženy se tohoto skvostu nechtějí vzdát ani po svatebním obřadu a tak se rozhodnou nosit oba dva prsteny po celý život. Nejběžnějším zásnubním prstenem je zlatý s diamantem, ale přirozeně jsou i jiné možnosti výběru.

Snubní prsteny

Doba, kdy se mohlo nakupovat z omezené nabídky jak provedení, tak materiálu je naštěstí pryč. Snubní prstýnky jsou stále vyráběny ze skutečně drahého materiálu, ale vybrat se dá i z levnějších možností. Nákup je mnohdy složitý, jelikož doslova přechází oči z té krásy. Snubní prsteny jsou velmi vkusně vyrobeny a doplněny diamanty, proužky, rytinou, zkrátka každý si může vybrat podle svého vkusu. Ve velké oblibě jsou poslední dobou snubní prsteny z chirurgické oceli, které jsou velmi vkusně zdobeny.

snubní prsteny s briliantem

Snubní prsteny s brilianty

Kdo má rád zlato, tak ho zajisté potěší výběr kombinovaného zlata, které může být vhodně doplněné menšími nebo i většími drahými kameny. Opět hodně bude záležet nejen na vkusu nevěsty, ale přirozeně na vzhledu. Kombinované zlato lze pořídit v barvě červené, růžové, bílé či žluté. Snoubenci si mohou nechat do snubních prstýnků vyrýt datum svatby, jména nebo jiné iniciály, které jim jsou blízké. Snubní prsteny s briliantem jsou krásné, ale i investičním nákupem

Zásnubní a snubní prsteny budou manžele provázet po celý život

Již jen to je důvod, proč by se prvotní výběr neměl podcenit. Krása není všechno, především je důležitý základní materiál, který bude den co den vystavený různým vlivům. Kdo se zaměří na kvalitu, rozhodně chybu neudělá. Poté lze prstýnky vybrat podle osobního výběru, zdobené, ryté nebo jinak upravené.

Mile mohou překvapit originální modely z ucelených kolekcí snubních prstenů od předních výrobců, s kterými chybu nikdo neudělá.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *