K seznámení stačí málo, aneb, jak potkat toho pravého nebo tu pravou

Ti starší z nás by mohli namítat, že v podstatě je úplně jedno, jak se dva lidé seznámili, nebo jestli měli nějaké zásnuby, protože postupem času člověk zjistí, že nakonec ten pravý, už není ten pravý a že růžové brýle často zakrývají dost podstatné věci.

Já jsem se rozhodla, že to je právě na počínajícím vztahu to nejkrásnější a tak zde nebude rozebírat samá negativa. Už jen samotné seznámení s člověkem opačného pohlaví, může být zážitkem.

Naše seznámení si pamatuji dodnes, jako kdyby proběhlo včera a přitom je to již 10 let.

A bylo to v podstatě jednoduché, já byla v práci, on tam pracovně přijel, dostal ode mě šáteček s tvarohem a už to jelo. Od té doby jsme spolu. Znám také pár, který se seznámil pomoci internetové seznamky a je spolu doteď. Na otázku, jak se seznámit, bych odpověděla jednoduše. Hlavně dělat vše necíleně a dívat se okolo sebe. Když se chcete seznámit, nikdy to není podle vašich představ a přijde to naprosto nečekaně.

Když seznámení přejde v zásnuby

Po tom, co se člověk seznámí, ve většině případů minimálně žena čeká, co bude dál. Někteří jsou naladěni spíše na společné koníčky a budoucností se příliš nezaobírají.

Nicméně zásnuby jsou pro každou ženu zásadním mezníkem, pokud tedy touží po sňatku. 

Proto by pánové měli vymyslet něco, čím svoji přítelkyní ohromí a ona bude mít opravdový zážitek ze žádosti o ruku. V podstatě tím nezaručenějším způsobem je klasicky pláž, moře a prstýnek. Skromnější ženy se spokojí s večeří a svíčkami.
Rozkvetlý park nebo zámecká zahrada jsou pro žádost o ruku také zajímavé a přitom stačí vyrazit kousek do okolí a předem se na tento životní krok připravit.

žádost o ruku

Zásnubní prstýnek je něco, čím se každá žena ráda chlubí a pokud se pánové ptají, jak ho vybrat, pak byste měli dbát především na styl budoucí nevěsty. Někdy i prstýnek z poutě udělá daleko větší radost, než „zásnubák“ za několik tisíc, pokud má své opodstatnění.
Pokud jste se seznámili třeba na horské dráze, pak jistě nevěsta pochopí, co jste takovým prstenem chtěli říci.

Kdy požádat o ruku, je těžké říci.

Někdo po svatbě touží již po měsíci vztahu, jiní dávají přednost soužití na hromádce, jak se říká.
Já například měla svatbu až po roce a půl od seznámení, nicméně již do té doby už jsme stihli mít krásnou malou dceru. Nelze tedy říci, kdy je ten správný čas, někdy se vše vyvine tak, jak byste to třeba ani nečekali. Lucka.

 

Od admina

Lucka nám slíbila několik článků, tak vytvoříme stejný odkaz jako má pro svůj příběh Michal

Lucka a její povídání

Jeden komentář k “K seznámení stačí málo, aneb, jak potkat toho pravého nebo tu pravou”

  1. rojak napsal:

    Tak to bývá opravdu oříšek a je paráda jak to vyjde hned napoprvé a ten vztah vydrží až do smrti. To už bývá ale v dnešní době myslím si, až nemožné.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *