Jak zabavit malé děti na svatbě, aby se nenudili a svatbu si užili

Děti na svatbě jsou součástí svatebních hostů

Na svatbě děti prostě nesmí chybět. Nicméně pro ně může být celý den poměrně náročný a dlouhý a tak je potřeba je především zabavit. Děti mohou mít na starosti například některé zvyky a svatební tradice, jako je házení rýže, či okvětních lístků.

Nevěstě mohou nést vlečku, rozhazovat květy na cestu… ale je potřeba myslet i na to, že budou na svatbě celý den a je vymyslet jim činnost i na celý zbytek dne.

děti na svatbě

Pro mnoho maminek bývá noční můrou oblečení pro děti na svatbu

Na Bonprix.cz si vybere opravdu každá maminka pěkné šaty pro dívky a její holčička bude samozřejmě za princeznu. Pokud je dítě hostem, stačí jakékoliv šatičky, ale v případě, že bude družičkou, je lepší sladit oblečení s nevěstou. Můžete se zeptat v půjčovně svatebních šatů, kde si vybírá svatební nevěsta, zda nemají i šaty pro družičku.

Vymyslete zábavu a aktivity pro všechny dětina svatbě

Jednou z možností, jak připravit dětem skvělé odpoledne je třeba skákací hrad, který nemusíte kupovat, ale můžete si ho jen pronajmout. Stejně tak je zabaví fotokoutek s rekvizitami nebo třeba obyčejné velké svatební bublifuky, které mohou být zároveň dárekm pro svatební hosty.

Svatební bublifuk

Možností je spousta, stačí si prohlédnou nabídku e-shopů, kde zábavné předměty najdete.
Uvidíte, že děti budou na svatbě spokojené a vy se tak nemusíte obávat toho, že by třeba zlobily.

Nezapomeňte na dozor, který bude děti hlídat

Toto je vhodné zejména tom případě, že se nechcete zabývat tím, že by se třeba dětem mohlo něco stát. Najděte někoho, kdo se jim bude celý den věnovat a hlídat je. Vybírat můžete mezi známými, ale také můžete využít služeb chůvy, a to pouze na ten jeden den.

V případě, že najdete „kreativní“ osobu, nebojte se pořídit jako zábavu pro děti na svatbě malování na obličej. Různé sady barviček na malování které lze snadno smýt, nejsou pro děti nebezpečné… koupíte za mírné ceny.

Sada obličejových barev pro děti

Nebojte se experimentovat a podívat se na nejrůznější možnosti, které se v dnešní době dají využít. Děti nemusí být překážkou a vy si i přesto svatbu můžete dokonale vychutnat.

Jeden komentář k “Jak zabavit malé děti na svatbě, aby se nenudili a svatbu si užili”

  1. rojak napsal:

    Zabavit děti na různých akcích bývá potíž a zabavit je chce někoho kdo to umí a ví čím děti zabavit.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *