Svatební přípitek novomanželům s malým překvapením

Každá svatba, je svým způsobem originální, ačkoliv nějaké základy a postupy při zařizování jsou přirozeně stejné.

V dnešní době se dá prakticky svatební obřad udělat kdekoliv. Většinou si snoubenci vybírají místo, které je jim blízké nebo kde by se jim líbilo strávit tento významný den. Tím se naskytuje mnoho možností. Když se povede vybrat vhodný prostor, tak přichází plánování, jak zorganizovat celý svatební den, aby se nikdo nenudil.

V dnešní době není problém si najmout svatebního koordinátora a nechat si sestavit svatbu přesně na míru, včetně zábavy.

Možná na svatbu přijde i kouzelník

Vypůjčit si na chvíli kouzelníka není vůbec špatný nápad. Taková služba běžně existuje a většinou kouzelníci dokáží zabavit všechny generace, od dětí až po dospělé. To nemluvě o tom, když vykouzlí takové malé překvapení, které potěší především dospělé jedince.

Pod jeho rukama se totiž náhle objeví malý plechový kufřík. Překvapení, které bude ukrývat, má totiž originální balení a vlastně se jedná o plechovou krabici, jejíž design vypadá jako starý cestovní kufr.

Nebyl by to přece kouzelník, kdyby v kufříku nebylo další překvapení, ale již bude na ženichovi, jak se s balením popere. Pokud se mu povede otevřít obal, tak všechny zajisté překvapí obsah.

Diplomático Reserva Exclusiva

Rum Diplomático Reserva Exclusiva vykoukne v celé své kráse

Jedná se o velice chutný a celosvětově oblíbený rum, který v sobě ukrývá tajemství několika různých chutí. Jeho doba zrání je 12 let, ovšem stojí za to si na něj počkat. Palírna Diplomático získala ocenění, na které může být právem hrdá. Její rumy mají totiž jedinečnou chuť a rozhodně stojí za ochutnání. Pokud se vrátíme k vykouzlenému rumu Diplomático Reserva Exclusiva, tak nás čeká překvapení v podobě jeho chuti. Tmavá čokoláda, skořice, zázvor, pomeranč a karamel, vůně kokosu, vanilky a mnoho dalšího může objevit každý, kdo ochutná tuto lahůdku.

Jedna láhev je na svatebním stole málo

Svatební stoly jsou různě sestavené a tak je třeba kouzlit ještě na jiných pozicích. Třeba místo tmavého rumu, se může zcela jednoduše objevit náhle dárek z Venezuely. Bílý rum Diplomático Planas. Název získal tak trochu po svém rodném údolí Planas, které se nachází nedaleko palírny. Rovnou šest starých rumů dozrávalo v sudech, ve kterých se ukrývala vanilka a sladová whisky. Zajisté překvapí jeho vůně po kávě, kokosu, ovocná chuť, která zanechá lahodnou stopu na jazyku.

Překvapení, které kouzelník vykouzlí, může pokračovat, a koho by zajímala celková nabídka skvělých a jedinečných rumů, tak nemusí cestovat do zahraničí a ani si objednávat kouzelníka.

Stačí navštívit internetový obchod https://mydrinks.cz/ a zde si může vybrat z bohaté nabídky lahodných moků, značky rumů Diplomático.

Některé mají velmi příjemné dárkové balení, což usnadňuje výběr vhodného dárku prakticky ke kterékoliv slavnostní příležitosti. S rumy Diplomático totiž nikdo chybu neudělá.

 

Komentáře k “Svatební přípitek novomanželům s malým překvapením”

  1. rojak napsal:

    Když je dobrý kouzelník, zábava pro hosty a svatebčany je to výborná volba.

  2. rojak napsal:

    Dárková balení alkoholu jsou v poslední době velice nápaditá a originální.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *