Nezapomenutelná svatba v Jonášově mlýně v jižních Čechách

Romantická svatba na mlýně může mít mnoho podob

V dřívějších dobách si svatbu na mlýně mohli dovolit pouze mlynáři. A vzhledem k tomu, že mlýny stály vždy na velmi krásném místě, obklopeny vodou, loukou a romantickým zákoutím, tak i svatba na mlýně patřila mezi nezapomenutelné zážitky. Pokud se ovšem ty dva brali z lásky.

V dnešní době se již mnohé změnilo, ale mlýny a jejich tajemná historie a romantické prostředí zůstalo. O tom se můžete snadno přesvědčit návštěvou Jonášova mlýna, který se nachází zhruba 70 km od Prahy. Jižní Čechy ukrývají tento skvost poblíž známého města Tábor.

Svatba na mlýně v jižních Čechách je skvělou volbou

Malebná příroda v jižních Čechách okouzlí nejednoho návštěvníka. Mezi tuto významnou část patří právě Jonášův mlýn, kde mohou snoubenci prožít svůj nekrásnější den v životě.

Stylová patrová budova mlýna je vsazena do naprostého soukromí. Okolo jsou lesy, protékající potůček a jedná se skutečně o romantické místo na samotě. Zahrada doslova láká k tomu, aby zde proběhl ten nejkrásnější okamžik společného života.

Svatba v soukromí nabízí mnohem víc, než jen si říct své ANO. Prostory si lze pronajmout již od pátku a tak si v klidu připravit svatební výzdobu a vše potřebné.

Svatbu nedaleko Tábora si tak může užít každý s veškerým komfortem, které prostředí nabízí. Nemluvě o tom, že slavit se může klidně až do rána.

Jonášův mlýn je ideální místo pro svatbu

Bývalý mlýn nabízí k pronájmu prostor na svatbu, který je naprosto ideální, jak si užít svatbu v soukromí, na místě plném romantického zákoutí. Navíc si lze zarezervovat prostory k ubytování, což podstatně usnadní další zařizování.

Pro svatební hosty a svatbu je k dispozici velká společenská místnost s barem a v létě lze využít letní zastřešený sál, tudíž ani počasí nemusí svatbu v jižních Čechách překazit. Každá svatba má být řádně zdokumentována. Jonášův mlýn poskytuje mnoho krásných míst, které obohatí svatební fotografie.

Romantické zákoutí může poskytnout rybníček umístěný uprostřed zahrady, na kterém se rozprostírají lekníny a je krásně lemovaný okrasnými květinami. Takové fotografie budou krásnou vzpomínkou na svatbu v Jonášově mlýně.

Komentáře k “Nezapomenutelná svatba v Jonášově mlýně v jižních Čechách”

  1. rojak napsal:

    To musí být krásné místo. Prostředí a samota k tomu musí dodat svatebčanům nezapomenutelné zážitky, které ještě určitě doplní záznamy na kameře a fotoaparátu.

  2. rojak napsal:

    Na tuto lokalitu jsou na netu samé kladné recenze.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *