Svatební obřad v penzionu Kamínek v jižních Čechách

Jižní Čechy patří mezi velmi krásné prostředí pro svatební obřad

Mají skutečně mnoho nádherných míst, která oplývají přírodní krásou. Není poté divu, že doslova vybízí k tomu, aby si na těchto místech dvě milující osoby vyznaly lásku na celý život a svůj slib spojily novomanželským polibkem.

Takovou lokalitou je penzion Kamínek, ukrytý na samotě Novohradských hor

Na těchto místech se pořádají svatební obřady, ale zároveň i nejrůznější oslavy nebo firemní akce. Samota protkaná romantickým prostředím je skutečně velmi vhodným místem, které zanechá v srdci hodně krásných vzpomínek.

Svatební obřad v zahradě podle představ novomanželů

Pokud bychom zůstali u svatebních obřadů, tak snoubenci si mohou vybrat venkovní nebo vnitřní prostory penzionu Kamínek, kde si mohou vytvořit svatební zázemí. K dispozici je zahrada s pergolou a chybět nebude ani taneční parket pod širým nebem. Prostor je zde zhruba pro 150 osob, tudíž se dá říci, že se zde dají pořádat i větší svatební obřady.

Není problém si zařídit svatební obřad například na hradě Nové Hrady nebo blízké tvrzi Žumberg.
Na svatební hostinu a zábavu se vrátíte zpět do prostorů penzionu Kamínek. Většina svatebních hostů nalezne ubytování v penzionu Kamínek. Kapacita ubytování je omezena jen na 61 osob. Nicméně v blízkém okolí se dá nalézt také velmi pohodlné ubytování.

Svatba v penzionu

Penzion Kamínek a váš svatební den

Penzion Kamínek má s pořádáním svatebních obřadů bohaté zkušenosti, tudíž si lze domluvit různé svatební služby, které rozhodně usnadní snoubencům zařizování všeho potřebného ve svatební den. K svatebnímu obřadu patří nejen vyzdobené svatební prostory, ale i bohatá svatební tabule s výslužkou pro hosty.

Na stolech nesmí chybět jmenovky, květinová výzdoba a mimochodem v žádném případě svatební dort. Svatba bez fotografa, hudby, zábavy a tance by skutečně nebyla tou pravou svatbou. Díky odlehlým prostorům, na kterých se penzion Kamínek nachází, se může svatební obřad s nerušenou noční zábavou protáhnout až do ranních hodin.

Taková může být svatba v krásné přírodě jižních Čech, v penzionu Kamínek, která zanechá mnoho vzpomínek.

 

Jeden komentář k “Svatební obřad v penzionu Kamínek v jižních Čechách”

  1. rojak napsal:

    Venkovní prostory pro pořádání svateb je hlavně závislé na ročním období a vlivu počasí. A když to vyjde může být tato svatba opravdu krásná.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *