Jak u nás proběhla žádost o moji ruku

Žádost o ruku je významným životním krokem pro muže i ženu

Pro ženu navíc představuje také prvek nezapomenutelného momentu překvapení. Můj moment překvapení přišel jako blesk z čistého nebe a odehrál se v den výročí naší první schůzky, během romantické večeře v oblíbeném podniku.

Každá žena má jistojistě vysněnou svou perfektní a pohádkovou představu o tom, jak ji její drahá polovička požádá o ruku.

Moje realita však naprosto předčila všechny mé představy. Oblíbená restaurace, vynikající jídlo, sklenka vína, jemné světlo plápolajících svíček a příjemná hudba v pozadí – všechny tyto detaily dokonale dokreslily tuto výjimečnou chvíli. Můj vstup do nové životní etapy se statusem „zasnoubená“ snad nemohl být lepší.

Místo, které nás spojuje

Jaké místo je to nejvhodnější pro tak důležitý životní moment, jakým je žádost o ruku? Tuto otázku si bezpochyby každý den pokládá velká spousta mužů po celém světě. A každý bude hledat jinou odpověď. Je to totiž velmi individuální záležitost. Všeobecně by se ale dalo říct, že vhodným místem pro každého může být to, které vás nějakým způsobem spojuje se svou láskou díky vzpomínkám na zážitky tam prožité.

Naše místo tento požadavek splňovalo. Partner si dal s výběrem restaurace záležet a dokonce si vzpomněl, ve kterém podniku se odehrávalo naše první rande. Díky tomu mne dokázal přenést do nostalgické nálady a atmosféry. Právě ta příjemná zamilovaná nostalgie vytvořila prostor pro tu důležitou otázku. „Vezmeš si mě?“

Předání prstýnku

V amerických filmech funguje už taková ta ohraná klasika – ukrytí prstenu v dezertu není vůbec ojedinělé. Avšak věřím, že v realitě to může mít mnoho trhlin a žádná žena neocení zakousnutí se do šperku.

Můj muž zvolil konzervativní a klasický způsob – zkrátka a dobře vytáhl krabičku ze saka – avšak zná mé preference a věděl, že tento způsob ocením ze všeho nejvíce.

Tereza.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *