Odpočinkový víkend před svatbou na zámku Liblice

Romantická atmosféra na zámku Liblice

Pro účely wellness pobytu s prvky romantiky je dle mého mínění zámecké prostředí naprosto ideální. S partnerem jsme se rozhodli wellness pobyt uskutečnit v zámeckém hotelu Liblice, kde se snoubí příroda a pozoruhodná historie spolu s moderními vymoženostmi.

Zámek Liblice je jednou z důležitých památek českého vrcholného baroka a jeho atmosféra si nás dokázala získat. Pobyt je to pravé pro ženy, které si touží splnit svůj dětský sen a alespoň na krátkou chvíli se cítit, jako princezna či zámecká paní.

Odpočinek a regenerace před svatbou

Součástí víkendového pobytu na zámku je také wellness v příjemném komorním prostředí, kde se o nás postarali opravdoví profesionálové, kteří ovládali vytříbené jednání s klienty.

Hotelové wellness nabízí spa procedury, za zmínku stojí vířivá lázeň s kombinací pěti hydro-masážních procedur a hydromasážní sprchy, které nám zajistily dokonalý odpočinek a pocit svěžesti.

Kromě toho je možné si vybrat z velkého množství masáží s různým zaměřením – komplexní masáž celého těla je samozřejmostí, dále masáže se zaměřením na obličej, záda, dekolt, ruce a nohy. My jsme se rozhodli vychutnat si medovou masáž, což byla velmi příjemná záležitost a naše pokožka po ní byla příjemně hebká, jako nikdy předtím.

Masáže jsou procedury, kde bezpochyby platí spojení příjemného s užitečným. Kromě patřičné relaxace mi totiž masáže velmi pomohly uvolnit zatuhlé svalstvo a cítit se lépe ve svém těle.
Také jsme si dopřáli bylinné zábaly, což představovalo v rámci wellness pobytu příjemnou třešničku na dortu.

Pokoj pro princeznu i moderní ženu

Ubytování na zámku Liblice mě okouzlilo svým všudypřítomným nádechem historie a zároveň i komfortem, který nabízí. Kromě pokojů s historickými prvky nabízí hotel také varianty pro ty, kteří preferují modernější styl. Vybere si tedy každý.

My jsme zvolili pokoj, který disponoval historickým nábytkem, aby nás mohla atmosféra zámku naprosto pohltit.

Vyberte si čas a vyrazte si odpočinout

Jeden komentář k “Odpočinkový víkend před svatbou na zámku Liblice”

  1. rojak napsal:

    Tak to se mi líbí a myslím, že to ani nemusí být jen před svatbou, ale i třeba na takový relax víkend by to bylo super.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *