Předsvatební stres- triky a tipy jak vše lépe zvládnout

Plánujete svou svatbu celý rok, máte vybrané místo pro váš velkolepý den, zařízený catering, oddávajícího, odeslané pozvánky, koupené šaty i prstýnky, pozvaného dj, vymyšlenou zábavu pro hosty a stejně se nemůžete zbavit předsvatebního stresu spojeného s extrémním náporem na vaši psychiku?

Jste nevyspalí, zdají se Vám sny s katastrofickými scénaři Vašeho slavnostního svatebního dne?

Věřte, že to vše k předsvatebnímu shonu patří a asi jen ty nejvíce flegmatické povahy nechává organizace přelomového dne života, klidnými.

Nezoufejte, JE TO SKUTEČNĚ NAPROSTO NORMÁLNÍ.

Beztak bych Vám v tomto článku, který je o něco více věnovaný tentokrát ženám, než mužům, ráda poradila pár osvědčených triků, jak stres lépe zvládnout.

Pamatujte si, že nemusíte zvládnout vše sami

  • máte-li zařízené nejdůležitější věci jako je svatební místo, hostinu a nocleh pro svatebčany, poproste svou rodinu, kamarády nebo ideálně svědky o organizaci dílčích úkonů.
  • především zahraničním zvykem je, zapojit svědky do celé organizace daleko více, než jsme naučení v Čechách. Můžete jim tak svěřit např.
  • organizaci spojenou s párty a hudbou, volnou zábavou či hlídáním dětí.

Dodržujte předchozí život, aktivity a zvyky

  • zkuste dodržovat stejné rituály a režim jako v době, kdy jste se ještě plánováním svatby nezabývali
  • užívejte si svého profesního i soukromého života, dopřejte si dostatek času na své přátele a především partnera (partnerku)
  • přílišné řešení témat týkajících se výhradně svatby, by mohlo být spíše na škodu a vytvářet mezi vámi a vaším vyvoleným ještě větší stres, ne-li dusno

Dopřejte si za odměnu romantický odpočinek

  • pokud vám to dovolují vaše časové a finanční možnosti, dopřejte si se svým nadcházejícím před svatbou pro sebe navzájem dostatek času, klidných a příjemných večerů, randěte jako by se nechumelilo
  • choďte do kina, užívejte víru města, divadel, dlouhých procházek a výletů
  • s příchodem manželství, které je spojené s řadou krásných věcí se poutá i pomerně značná suma povinností a z toho vyplývajících řešení, na které máte teď ještě čas
  • pokud se rozhodnete strávit ještě jeden z posledních víkendů před samotnou svatbou společným odjezdem na jakési předlíbánky, doporučila bych vám určitě navštívit společně wellness

Dopřát si osvědčené rozmazlování v podobě masáže, vířivky, dobré večeře, nebo zajeďte třeba na zámek Liblice, místo k odpočinku před svatbou jak stvořené.

O víkendovém odpočinku na zámku Liblice jsem již psala.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *