Svatba na Vysočině a její netradiční svatební místa

Jste povahou spíše dobrodruh? Dáváte přednost méně tradičnímu pojetí života a láká Vás prožít svůj svatební den ojedinělým způsobem?

V následujícím článku se zaměřím přesně na jedno takové místo na Vysočině, která Vám výše zmíněný výčet netradiční svatby zaručeně umožní.

Pro konání netradiční svatby v méně typickém stylu, jsem vybrala pivovar Dalešice.

Pivovar naleznete mezi městem Třebíč a Moravskými Budějovicemi, kousek od centra Dalešic.
Místo vás ohromí svým stylem, zvláště, jste-li milovníky piva a dobrého jídla. Celý svatební den můžete prožít na jednom místě, což řada z vás jistě ocení. Ideálním prostředím pro svatební obřad tak bude pivovarská zahrada. V případě nepříznivého počasí je možnost využít zastřešený prostor v hotelové části pivovaru.

Hostina probíhá v pivovarském sále, posedět je možné na zahradě. Nemusíte se dokonce ani trápit hledáním vhodného ubytování pro vaše hosty, protože je zde k dispozici i pivovarský hotel až pro 35 osob.
Velkou výhodou je i připravené celodenní občerstven pro svatební hosty. Od příjezdového pohoštění, přes slavnostní oběd, odpolední a večerní raut.

Pivovar Dalešice nabízí mimo jiné také možnost prohlídky a atraktivního focení v muzeu rakousko-uherského pivovarnictví.
Vzhledem ke skvělé lokaci a nabízenému programu pivovaru, se doporučuje zarezervovat termín a začít s organizací svatby na Vysočině co nejdříve.
Personál pivovaru je ochotný být nápomocný také s formálními i neformálními záležitostmi, které je třeba před samotným svatebním dnem společně ku spokojenosti novomanželů vymyslet a zorganizovat.

Pivovarská zahrada umožní zažít romantický zážitek, místo můžete využít jak pro samotný obřad, tak pro hostinu či následnou párty. Zahradu si můžete také sami vyzdobit přesně podle vašich představ. V případě nepříznivého prostředí se svatební obřad koná, jak jsem již zmínila, ve stylových zastřešených prostorách pivovarského hotelu – ve stodole.

Pro posvatební veselí je nabízený k dispozici pivovarský sál s kapacitou 100 osob, ke kterému přiléhá uzavřená část zahrady, která je ideální k venkovnímu posezení.
Pivovar se za vás také postará o kompletní catering, sami si vyberete svatební menu šité na míru přímo vám a vašim blízkým.

Vybrat si můžete z několika variant.
Ať už se rozhodnete pro formu servírovaného jídla, raut, grilování nebo zabijačku, jistě oceníte nezapomenutelný kulinářský zážitek. Během celého dne si také můžete užívat čepovaného piva s obsluhou.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *