Když svatba ve Vyškově, tak se svatební fotografkou Mirkou Vymětalovou

Chystáte svatbu ve Vyškově, Slavkově nebo Prostějově?

V první řadě vám gratulujeme k vašemu životnímu kroku. Přejeme, ať se všechny svatební přípravy podaří, výběr svatebních služeb bude ten nej a celý svatební den proběhne v pohodě, lásce a je plný krásných zážitků.

Zásnuby a svatba jsou to nej, co může člověka potkat. Vzpomínky zůstávají natrvalo v srdci a občas se dostanou na povrch. Stejně tak mohou být tyto vzpomínky viditelné a na očích na vždy. Vyberte si profesionálního svatebního fotografa.

Svatební fotograf Mirka Vymětalová zachytí celý svatební den

Brzké ranní vstávání a hned je tu první a nejdůležitější část předsvatebních příprav. Kadeřnice začíná vytvářet svatební účes, vizážistka si připravuje make-up, který bude ladí s vybranými svatebními šaty. Nevěsta má před sebou svůj nejkrásnější den, tak ať je vše perfektní.

Focení přípravy nevěsty

Nevěsta si začíná oblékat svatební šaty a hned je okolo potřeba hromada pomocníků. To vše je možné zachytit na fotografii a mít první úsměvné fotky ze svatby.

Přijíždí první svatební hosté, obě rodiny se začínají vzájemně poznávat.

Takové seznámení se neobjede bez dobré „štamprle“ domácí slivovice nebo sladkého likéru pro ženy. Všichni jsou slavnostně oblečeni, úsměvy a vzájemné potřásání rukou začíná. Hups, první společná fotka svědků je na světě. S úsměvem a zatím v klidu.

Setkání svatebních hostů

Odjezd na svatební obřad

Vše je na straně nevěsty přichystáno.  Všechny svatební služby/ Wedding services udělali maximum pro to, aby byla nevěsta nejkrásnější osobou na svatbě. Slavnostní okamžik je zde. Pro svou nevěstu si přijíždí ženich. Vyzdobené auto pro nevěstu čeká před domem a svatební kolona hostů netrpělivě čeká na odjezd.

„Odejéééézd“ zavolá otec nevěsty a už to začíná.

Za zvuku klaksonů oznamujících svatební den se celá kolona dostává až k místu svatebního obřadu.

  1. ženich je připraven před oltářem
  2. otec přivádí nevěstu a předává ženichovi
  3. svatební slib je vysloven
  4. vzájemná výměna prstenů proběhla
  5. první novomanželský polibek je na světě

5 neopakovatelných okamžiků v životě dvou lidi

Svatební fotograf Mirka Vymětalová ví, kdy zmáčknout spoušť fotoaparátu a zachytit ty nejdůležitější a nejkrásnější okamžiky.

První novomanželský polibek

M + M nafotí a natočí i svatební hostinu a after párty

Mirka nepracuje sama. Ona je profesionální svatební fotograf a umí zachytit kouzlo okamžiku. Mirek je kameraman a její manžel, který se postará o to, aby z celé svatby vznikl krásný obrazový záznam, který si budou chtít všichni prohlédnout. Nejen po svatbě.

Svatební after párty

Už nemusíte hledat svatebního fotografa ve Vyškově, Prostějově nebo Olomouci.

M + M jsou profíci, kteří vaši svatbu nafotí a natočí.

Před svatbou si sjednávám s klienty předsvatební schůzku, kde si popovídáme o představách a přáních snoubenců, uděláme si plán dne, vyladíme, co speciálního by si z naší strany přáli, jak a kam půjdeme fotit svatební portrét, tak, abychom co možná nejmíň narušili chod svatby a zároveň zachytili to nejlepší světlo, náladu, místo…

Vybrané fotky předáváme v papírové podobě ve velmi dobré kvalitě od tuzemského výrobce a na přání můžeme připravit i velmi krásnou fotoknihu.

M + M se mohou stát vaším rodinným fotografem – jednou přijdou děti, výročí svatby, první školní rok…

Svatební fotograf Mirka Vymětalová a Mirek Vymětal jsou pro všechny slavnostní chvíle pro vás k dispozici.

 

Zeptejte se Mirky Vymětalové a vyzvedněte si svatební slevu na foceni

 

 

Jeden komentář k “Když svatba ve Vyškově, tak se svatební fotografkou Mirkou Vymětalovou”

  1. rojak napsal:

    Profesionální fotograf, který fotí svatby a podobné akce už ví kdy má být na kterém místě ve správný čas a je tedy pro něj taková práce vlastně zábavou a výsledek je na jedničku.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *