Svatební oznámení rychle a levně? Víme, kam se obrátit!

Náklady na svatbu nebývají zrovna nízké. Není se tak čemu divit, že budoucí novomanželé se snaží svatební rozpočet snížit na minimum a ušetřit, kde se dá.

Kolik jste připraveni do svatby a s ní spojené svatební hostiny investovat? Nespoléhejte se na někdejší tradici, podle níž svatební hostinu hradí rodina nevěsty. Šťastný to pár, u něhož tomu tak je. Většina dvojic je však bohužel donucena uhradit si svatbu a svatební hostinu ze svého. A ne každá na to dnes má.

Levná, nebo drahá svatba?

Cena za svatbu a svatební hostinu je obecně přímo úměrná počtu svatebčanů. Čím více hostů na hostinu pozvete, tím větší peníz vás bude stát. Nejlevněji vás tedy vyjde svatba na radnici „ve čtyřech“ s nevěstou se ženichem a dvěma svědky. I ty vám radnice v případě potřeby obstará. Za takovýto obřad zaplatíte okolo tisícovky až dvou.

Chtějte od své svatby víc

Do dalších nákladů započítejte šaty (ty si vypůjčíte), prstýnky (ani ty však nejsou povinnou součástí obřadu), květiny (klidně mohou být natrhané na louce) a oběd, a jste na relativně nízké částce v řádech tisíců korun. Nechcete ale od svého svatebního dne víc? Šetřit se dá i jinak a jinde!

Svatba pro 40 hostů za 20 tisíc? Ano, je to možné!

Obecně by se dalo říci, že i svatební hostinu se čtyřiceti hosty je možné pořídit do dvaceti tisíc korun. Pokud víte, na čem ušetřit, aniž byste byli nuceni slevit ze svých nároků. Nemalý peníz například máte možnost ušetřit na tisku svatebních oznámení. Svatební agentury spolupracující s vybranými tiskárnami si většinou za svatební tiskoviny účtují pevnou částku. Provedete-li si však svůj vlastní průzkum, zjistíte, že tisknout se dá mnohem levněji!

Skládané svatební oznámení

Připravte si vlastní svatební oznámení

Nejlevnější svatební oznámení najdete například v portfoliu společnosti Výhodný TISK. Takový totiž je. Kvalitní, cenově dostupný a rychlý. Své oznámení můžete rozesílat do 24 hodin po ukončení objednávky. Společnost navíc nabízí řešení pro všechny. V nabídce najdete jak velmi levná oznámení, tak oznámení luxusní. Použít přitom můžete jak svůj vlastní návrh či si své oznámení stejně jako další nezbytné svatební tiskoviny, jako jsou jmenovky, pozvánky a další kartičky, připravit pomocí intuitivní šablony. Více informací najdete přímo na stránkách společnosti www.vyhodnytisk.cz.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *