Vyzkoušejte hebké poležení v mikroplyšovém povlečení

Proč zvolit v studeném počasí mikroplyšové povlečení?

Kdo by si nechtěl poležet v teploučku a nechat se hýčkat heboučkým povlečení?
Pokud jste jedním z těch, co mají rádi při spaní teplo a pohodu, určitě zvolte mikroplyšové povlečení . Mikroplyš/mikroflanel jako materiál pro povlečení a prostěradla není žádná novinka na našem trhu s ložním prádlem. Jen jsme si k němu ještě nenašli cestu.

Protože mikroplyš je fajn, hřeje a hýčká

Znám to, už druhou rok se stalo mikroplyšové povlečení  dalším druhem povlečení, které používáme. Já většinou přidám ruku u výměny povlečení při rozestlání. Už jen ten pocit hebkosti, kterým je mikroplyš pověstný stojí za to.

V zimním nebo studeném počasí je to opravdu ideální volba. Vyrostl jsem na saténu, bavlně nebo krepu. Pak jsem byl jednou na návštěvě a poprvé spal pod mikroplyšovým povlečení. To rozhodlo.

Vyzkoušejte mikroplyšové povlečení i prostěradlo

Teplo odspodu i zvrchu. To je ta správná kombinace, to je to pohodové spaní. okolní teplota je vám vcelku jedno, protože vy jste v teple z obou stran. Kdo má problém s teplo od hlavy, vyzkoušejte mikroplyšový turban. To už mám ale obavu, jestli se dá tolik tepla a hebkosti vydržet 😀

Mikroplyšové povlečení si vyberete v pěkném designu pro dospělé i pro děti. Velké množství různých barev, motivů a obrazců umožní i vhodnou kombinaci barev v ložnici nebo dětském pokoji.

Vyberte si svoje mikroplyšové povlečení

Jeden komentář k “Vyzkoušejte hebké poležení v mikroplyšovém povlečení”

  1. rojak napsal:

    Super materiál a velice pěkné vzory. Pod tím se musí spát jako v peřince.?

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *