Navrhněte si vlastní snubní prsteny

Čeká vás svatba a ještě nemáte vybrané snubní prstýnky?

Prsteny by vám měly vydržet celý život, proto se poohlédněte po těch ze zlata či platiny. Důležitá je také jejich jedinečnost a design. Co takhle si tedy navrhnout ten svůj a skrýt do něj symbol či text, který má pro vás jako pár hlubší smysl? Níže vám přinášíme několik tipů, jak na snubní prsteny na míru.

Klasika okořeněná špetkou originality

I jednoduchému zlatému kroužku lze vdechnout kapku osobitosti netradičním profilem nebo povrchem obroučky. Do vnitřní části pak můžete nechat vygravírovat vzkaz či datum sňatku. Zapřemýšlejte tedy nad tepaným nebo škrábaným povrchem, popřípadě i kombinací barev kovů. Milovníkům černé doporučujeme nechat žluté zlato potáhnout černým rutheniem. Výsledný efekt je úžasný a rozhodně sklidíte obdiv.

Je libo diamant?

Láká vás třpyt drahokamů nebo symbolika diamantu jako něčeho věčného a nezlomného? Nechte si do snubních prstenů zasadit malý diamant. U pánské varianty je možné jej umístit do vnitřní části, aby nebyl tak nápadný. Nemusíte se však omezovat pouze na diamanty.

V poslední době přichází do popředí i tzv. eternity prsteny, které jsou typické osázenými drahokamy po celém svém obvodu. Nádherné jsou v tomto provedení rubíny, smaragdy nebo safíry. Ideální řešení pro dámskou variantu, ke které si muž většinou vybírá jednodušší design. Doporučujeme zapátrat. Eternity prsteny totiž patří mezi opravdové skvosty.

Z vitríny, nebo na zakázku?

Pokud jste si vysnili své snubní prstýnky a žádné z vystavených modelů jim neodpovídají, neváhejte a oslovte klenotnictví.
Šperky na míru jsou nádhernou připomínkou těch nejdůležitějších dnů vašich životů.
Navíc si můžete design prstenů přizpůsobit vašemu rozpočtu a použít takové materiály, které vyhoví po stránce estetické i finanční.

Výběr snubních prstenů určitě nepodceňujte a vydejte se za nimi co nejdříve. Měli by odpovídat vašemu vkusu, osobnosti i životnímu stylu. Nosit je budete po zbytek života, tak ať stojí za to!

Pro všechny budoucí novomanžele jsme připravili 5% slevu na snubní prsteny z naší nabídky na www.eppi.cz. Na ty od nás máte i doživotní záruku a servis včetně čištění.

Doprava zdarma je samozřejmostí, stejně jako 60 dní na vrácení zboží.

Nakoupit u nás můžete klidně i z pohodlí domova, pro slevu 5% stačí zadat kód BERESIME5.

Těšíme se na vás.

Tým Eppi

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *