Šperky a doplňky pro briliantovou nevěstu

Slovo briliant pochází z francouzštiny (brilliant) a znamená ,,zářící, jasný“

Jedná se o speciálně vybroušený diamant s mnoha ploškami, které mohou za výjimečný lesk šperku.
Ideální množství těchto plošek neboli faset je 57. Jsou rozvrstvené tak, aby výsledným tvarem diamantu procházelo světlo při celém barevném spektru i intenzitě. Díky tomu se brilianty tak krásně a neodolatelně třpytí a září. Marcel Tolkowski vynalezl v roce 1917 dodnes používaný briliantový brus, ale brilianty se začaly vyskytovat již o sedm let dříve.

Briliantový šperk jako skvost pro nevěstu

Brilianty patří v očích mnoha lidí stále ke šperkům, které jsou příliš luxusní, ale pravdou je, že už tomu tak již zcela není. Jisté je, že jsou diamantové šperky vždy nepřehlédnutelné a proto se pro takovou slavnostní událost jakou je svatba, perfektně hodí.

Nevěsta, která je středem celého dění a je právem nejkrásnější a nejlépe oblečenou i ozdobenou ženou, ocení právě jedinečnost briliantových šperků. Díky nim se bude cítit zcela výjimečně a bude se skutečně mimořádně vyjímat.

Luxusní přívěsek ve tvaru srdíčka ze žlutého 14 karátového zlata zvýrazněný krásným briliantem za cenu 2 490 Kč

Brilianty se dají kombinovat se zlatem i stříbrem

Nejčastěji volenou kombinací jsou brilianty vkládané do bílého zlata. Bílé zlato se stejně jako brilianty krásně třpytí a tak jde tato kombinace skutečně perfektně dohromady.

Patříte-li mezi ty šťastné ženy, které dostaly briliantový prsten k zásnubám, je zcela pochopitelné, že budete chtít pokračovat ve výběru dalších šperků pro vaši svatbu v tomto duchu. Cena za šperky se samozřejmě odvíjí vždy od počtu a velikosti briliantů použitých pro daný produkt.

Ostatně posuďte sami, že briliantové šperky jsou dostupné

Nevěsty ocení v rámci předsvatebních příprav velký výběr briliantových šperků na specializovaném e-shopu Brilianty.cz

Tyto elegantní zlaté náušnice se zapínáním typu balónek zvýrazněné 20 zářivými brilianty kulatého brusu o celkové váze 0.096 ct. Náušnice mají lesklý povrch.

Zlaté náušnice s brilianty Danfil Diamonds od 6 490 Kč

 

Náušnice z bílého zlata s diamanty

Náušnice Danfil Diamonds z bílého 14 karátového zlata se zapínáním typu balónek ozdobené 0.04 ct třpytivými brilianty kulatého brusu.
Díky sněhově bílému lesku budou hodit k jakémukoliv stylu vašich šatů a pomohou vám k celkově slavnostnímu a zcela výjimečnému princeznovskému vzhledu.

Pokud preferujete menší náušničky, doporučuji například dámské náušničky z bílého zlata s briliantem.

Ke každému zakoupenému šperku s brilianty obdržíte krásnou dárkovou krabičku.

Šperky s diamantem se hodí i jako dárek za narození dítěte, dárek k výročí svatby a dalším významným oslavám a příležitostem.

Inspirujte se šperky s briliantem

 

Nevíte, jaký šperk vybrat?

Zvolte dárkový poukaz na nákup šperků.

Dárkový poukaz na nákup šperků s brilianty

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *