Šperky a doplňky pro stříbrnou nevěstu

Stříbrné doplňky si zvolí na svou svatbu pravděpodobně většina nevěst

Jde o jakousi neutrální variantu a obzvlášť v poslední době se dává stříbru přednost před žlutým zlatem. Na druhou stranu má každá z nás jiné preference a žádná z variant není špatně. Vždy je třeba dbát pouze na to, aby se doplňky hodily skvěle k šatům, účesu a aby celkový look nepůsobil přeplácaným dojmem. Méně je někdy více a toto rčení platí obzvláště v případě nevěst, které by měly pamatovat na to, že musí vše dokonale ladit dohromady.

Pro stříbro, a šperky z něj je typický zářivě bílý lesk

Od středověku se používalo jako platidlo a postupně získávalo své místo i ve šperkařském průmyslu. Stejně jako zlato je i stříbro pro samotnou výrobu šperků příliš měkké a tak se používá při výrobě šperků ve formě různých slitin.

V  poslední době se dostalo do obliby také rhodiované stříbro, které je pokryto tenkou vrstvou rhodia zamezující černání stříbra. Tyto šperky jsou krásně lesklé a vydrží déle.

Zajímavé varianty stříbrných šperků pro svatební události

Doporučila bych vám, aby vaší pozornosti neunikly například tyto dlouhé náušnice se syntetickými kameny, které jsou velice elegantní.


Zapínají se na puzetku a jsou dlouhé 3,1 cm a tak skutečně poslouží jako hlavní šperk k vašim svatebním šatům.

Při výběru takto výrazného šperku ve formě dlouhých náušnic, můžete ponechat volný krk, nebo vybrat jen obyčejný drobný řetízek bez přívěsku, např.tento módní dámský řetízek a obdobně postupovat i při výběru náramku.

 

Dáváte-li přednost drobnějším náušnicím, ale přejete si dopřát trochu více luxusu a nespokojíte se s obyčejnými pecičkami, můžete zvolit např. tyto stříbrné náušnice s modrými a bílými kameny

Touto volbou splníte zároveň jednu ze svatebních tradic, která praví, že by měla mít nevěsta na sobě nejen něco starého, nového, půjčeného a darovaného, ale také něco modrého.

Prohlédnout stříbrné šperky pro nevěstu na Klenoty Aurum

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *