Hledáte dobré víno na svatbu? Oslovte e-shop s kvalitním vínem

Ano, oslovte. Ne každý víme, po čem sáhnout. A v e-shopu luxusní pražské vinárny WineBar vám rádi s výběrem pomohou.

WineBar opět otevřel. Pokud se blíží váš velký den, který jste možná rovněž museli odložit, stavte se do WineBaru na skleničku. Je to skvělé místo i na rozlučku se svobodou, a to pro dámy i pro pány. Nebo sem přijďte ochutnat vína ze Španělska, z Rakouska, ale i z Moravy. Právě na tyto tři země a jejich produkci vína se WineBar specializuje. Snadno si pak dokážete vybrat víno i pro svůj svatební obřad. Případně se zde poradíte, co by bylo pro něj vhodné.

Someliér WineBaru, Petr Mikeska, z e-shopu aktuálně doporučuje dva zvýhodněné degustační balíčky – Leth a Sax.

Jsou s 10% slevou, což při větším nákupu rozhodně poznáte na finální ceně. Výhodou je, že jde vždy o mix šesti různých vín z daného vinařství, díky čemuž svatebním hostům nabídnete jednak zajímavý degustační výběr, ale i zarytí vyznavači některých druhů vína si z takto bohaté nabídky snadno vyberou.

 

Více než jen na dobré víno

WineBar u nás zcela zásadně zvedá kulturu pití vína. Luxusní vinárna Praha, to není jen skvělá nabídka vín, která ve WineBaru ochutnáte a máte možnost si je rovnou i odnést domů pro sebe či pro známé třeba jako dárek. Vinárna je pověstná designem svého interiéru, ale též profi týmem, v čele kterého stojí someliér Petr Mikeska. Ten navštěvuje evropská rodinná vinařství a vybírá pro zákazníky WineBaru to nejlepší z jejich produkcí.

WineBar má s majiteli mnoha evropských vinařství velice osobní přátelské vztahy. Díky tomu mají i zákazníci vinárny možnost potkat se s nimi na speciálních ochutnávkách.

Kolik vína na svatbu?

S výběrem vína si necháte poradit ve Winebaru, ale víte, kolik vína na svatbu vlastně potřebujete? Obvykle se doporučuje 0,7 až 1 litr vína na hlavu. Myslete samozřejmě na to, že preference, pokud jde o druh vína, jsou různé. Řešením jsou proto již zmíněné degustační balíčky s kvalitním vínem. Dodá vám je e-shop s kvalitním vínem, který je součástí vinárny WineBar.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *