Hotel Palace Zvon v Mariánských Lázních. Tip na víkendový pobyt

Orea hotel Palace Zvon vám nabídne ubytování v nádherné historické secesní budově z 19. století. Budete si zde připadat jako v úplně jiném světě. Vrátíte se v čase a užijete si to nejlepší, co nádherné lázeňské město Mariánské Lázně nabízí.

Vydejte se do světa Spa procedur v historické budově, kterou si svého času oblíbili takoví velikáni, jako byl J. W. Goethe, T. G. Masaryk nebo T. A. Edison.

Samotný hotel je zážitek – a co teprve ty procedury!

Klidný lázeňský pobyt v historické budově bude pro vás sám o sobě zážitkem. Při představě, že spíte ve stejné budově jako slavné osobnosti světové historie, vám bude naskakovat husí kůže. Sen se zde může stát skutečností. Ve svém interiéru je ovšem hotel samozřejmě moderně vybaven.  V ceně pobytu navíc budete mít neomezený vstup do hotelového bazénu.

Přímo v komplexu můžete využít celou řadu léčebných a relaxačních procedur. K dispozici je všechno od masáží, koupelí, zábalů až po inhalace.

Pod dohledem

Do Mariánských lázní se jezdí nejen odpočinout ale především se uzdravovat. Všechny procedury tady tak probíhají pod dozorem profesionálně vyškolených terapeutů a pod dohledem místního lékaře. Všechny vaše neduhy tak budou během pobytu vyhnány z vašeho těla ven. Všechno účinně podporuje pitná kúra, která spočívá v pití určité léčebné vody pravidelně 1 – 3 krát denně.

Plynové obálky a injekce

Plynová obálka je vlastně suchá uhličitá koupel, která se aplikuje buď na celé tělo, nebo částečně – zpravidla jen na končetiny. Vaše celé tělo, popřípadě jen končetiny budou uzavřeny do speciálního plastikového vaku, který se nafoukne. Tato zvláštní koupel zlepšuje prokrvení tělesných orgánů, mozku i svalové tkáně v důsledku rozšíření cév. Vše působí na zlepšení průtokových vlastností krve a s tím související lepší činností srdce. Plynová obálka je vhodná i pro osoby trpící na vysoký krevní tlak, blahodárně působí na otoky, pomáhá k rychlejšímu hojení kůže a účinně bojuje i proti celulitidě.

Plynová injekce má oproti tomu spíše jen účinky proti bolesti. Jedná se o aplikaci Mariina plynu do podkoží v okolí velkých kloubů a páteře. Injekce uleví od bolestí, napomáhá prokrvení končetin a pomáhá při ischemické srdeční chorobě.

Prohlédnout nabídku hotelu

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *