Máme po svatbě, zařizujeme bydlení i domov našeho pejska

ZAŘIZOVÁNÍ SPOLEČNÉHO BYDLENÍ PO SVATBĚ

Určitě to znáte. S prvotním opadnutím stresu, který jste měli s přípravou vaší svatby i celého jejího průběhu a všeho zařizování kolem, nastává opět návrat do reality. Mnoho novomanželů si z obdržených peněz a věcných darů na svatbě přeje zařídit, co nejlépe a co možná nejrychleji, novou domácnost.

A pakliže jste majitelem pejska, určitě přemýšlíte i nad tím, jak vytvořit útulný domov po svatbě i pro něj.

UBYTOVAT PEJSKA RADĚJI UVNITŘ NEBO DOMA?

Vše se odvíjí od toho jaké rasy, tím pádem i velikosti váš čtyřnohý kamarád je a zda mu dopřáváte luxus společného bydlení spolu s vámi vevnitř vašeho bytu, nebo zda necháváte psovi jeho ,,venkovní svobodu“.
Obě varianty jsou správné a v obou případech můžete vašemu pejskovu vytvořit krásný domov.

Venkovní kotec pro psa

VYBRAT RADĚJI OHRÁDKU NEBO KOTEC?

Někteří páníčkové upřednostňují ohrádky pro psy a jiní se přiklánějí k volbě kotce pro psy. Jsou také pejskaři, kteří nechávají doma psa zcela na volno a dokonce s ním sdílí jedno lože.

I v domácích podmínkách má ohrádka pro psa své opodstatnění. Vytyčujete tím psovi jasně jeho vlastní teritorium a zároveň vám dopřává dostatek soukromí.
Pokud jste majiteli zahrady a chcete svého chlupáče nechat přespávat venku, pravděpodobně oceníte některý z kotců. Vybrat si můžete z různých velikostí podle plemena vašeho mazlíčka. Správnou volbou poskytnete svému pejskovi skvělé útočiště.

Kotce pro psy se vyrábějí často ze smrkových palubek v kombinaci s železnou ohrádkou- vstupní bezpečnostní mříží. Voděodolné krytiny kotců zaručí komfortní pobyt psa i venku na vaší zahradě.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *