Svatební webové stránky

Jistě jste již nějaké viděli, protože jde o oblíbený trend. A právem! Vše máte na jednom místě, ale hlavně… aktuální! Cokoliv se změní, nebo potřebujete svatebčanům sdělit, pověsíte na svůj svatební web. Nikdo neříká, že lidem nemáte posílat klasické pozvánky, nebo plánovaný svatební program. Internet Vám však dokáže hodně věcí usnadnit. Zaměřili jsme se konkrétně na službu Saywebpage. A nebojte, vše je v češtině!

Svatební web

Co všechno takový web dokáže?

Základní informace

V kolik hodin a kde se bude svatební obřad konat? Nebojte se rozepsat a přidat třeba i mapu! Není nic důležitějšího, než aby každý dorazil ve správný čas na správné místo.

Co si vzít na sebe – když jdete na obřad, nebo jen na večerní zábavu? Dress code můžete doplnit o fotografie, nebo ukázky barev, ve kterých svatba bude.

Seznam dárků i svatební program. Při výrobě webu si můžete jednoduše a přehledně poskládat položky do seznamu, jaké dary byste rádi obdrželi. Stejně pohodlně vytvoříte harmonogram celého svatebního dne.

Sdílení

Jako velký benefit hodnotíme skutečnost, že můžete na webové stránky následně nahrát i svatební fotografie z Vašeho významného dne. Jednoduše se tak s ostatními podělíte o tu úžasnou událost, aniž byste jim museli vozit flashdisk, vypalovat CD, nebo posílat ZIP soubory.

Na kolik to přijde?

30 dní je zdarma! V klidu si vše vyzkoušejte, připravte… V každé variantě, které služba nabízí, vždy najdete českou/slovenskou doménu (možnost použít i vlastní), hosting od 300MB (prostor pro nahrávání obsahu) a jednu emailovou adresu. Za tento základ, který pro jednostránkový web stačí, zaplatíte 1188,-Kč (bez DPH) a vše máte na 1 rok vyřešené!

A víte, že můžete poslat pozvánky online?

Posílat pozvánky přepravní společností je takové nejisté (kdy a v jakém stavu dorazí). Osobní rozvoz Vás stojí dost času i peněz (nemluvě o současných cenách za pohonné hmoty…). Ale pozvánky online mohou být podstatně obsáhlejší a kreativnější, nežli klasické tištěné. Doručíte je přes email, facebook, whatssapp apod.

Svatební web za nás rozhodně ano, a tato služba stojí za vyzkoušení.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *